sobota, 19 marca 2011

KOŃCOWA REFLEKSJA...

piątek, 16 kwietnia 2010 16:20
Wiem, wiem... to nie blog polityczny, ale tak trudno pisać o czymś innym, mając w pamięci to co się wydarzyło. Jakby nie patrzeć, na pokładzie tego nieszczęsnego samolotu  Polska straciła prezydenta oraz wielu wysoko postawionych polityków... co prawda znanych tylko z telewizji, ale jakimś cudem wyjątkowo nam bliskich. Chyba już na zawsze pozostanie w mej pamięci widok przywożonych do Polski trumien z ich ciałami i konwoje karawanów jadących ulicami Warszawy. Aleksander Kwaśniewski jednak miał rację mówiąc, że KATYŃ TO MIEJSCE PRZEKLĘTE!
Jeden szczegół, w całym tym nieszczęściu jest pocieszający. Fakt, że o tragedii Katynia sprzed 70 lat mówi teraz cały świat... otwarcie i nie ukrywając prawdy. Dziś, prawie wszystkie kraje chcą obejrzeć film Andrzeja Wajdy "Katyń" żeby zrozumieć co takiego wydarzyło się w tym lesie. Jak to ktoś powiedział: „być może potrzeba było tego nieszczęścia by cały świat dowiedział się prawdy, która była tak skrzętnie tuszowana i zakłamywana"

            
- Dzisiaj płacze cała ojczyzna - kontynuował premier   
 
                               Kondukt żałobny na ulicach Warszawy

Zastanawiam się, czy wydarzenia ostatnich dni nas czegoś nauczą... sprawią, że staniemy się trochę lepsi? Szczerze wątpię w to, by cokolwiek na dłuższą metę zmieniło się w polityce. Kiedy minie żałoba, pewnie znów będą obrzucać się błotem, wygrzebywać najczarniejsze brudy i walczyć o stołki. Dziś, szczerze płaczą wszyscy politycy od lewicy, do prawicy, ale wiem, że wkrótce znów się zacznie parlamentarne zoo.
Czas pokaże, jak z tego wybrniemy!!!


4 komentarze:

 1. Use adjectives like gnawed, unhygienic, bad that would make a difference to you.
  s not the kind of thing where you just watch the video and
  feel better instantly. Request loved ones and workmates to let you recognize when your arms are in your mouth.


  Feel free to surf to my blog :: How to stop biting nails

  OdpowiedzUsuń
 2. There doesn't seem to be an awful lot of difference between the two apps, although reviews on the Marketplace indicate that Lazy - Tube has some issues storing login details while You - Tube by Lazy - Worm has performance issues, depending on your phone. It would be interesting to note just how many videos on You - Tube have less than 500 views. I'm mainly just emphasizing the amount of videos available on this
  website.

  My web-site ... youtube views and plays

  OdpowiedzUsuń
 3. There are loads of boat rides and scorching air balloon rides that
  the entire relatives can enjoy

  Also visit my blog post ... Visit http://sixflagsticketscoupons.com/six-flags-magic-mountain/

  OdpowiedzUsuń
 4. In the current landscape of the business environment, almost all online business tasks involve online or information technology transactions

  my weblog: internet marketing tricks

  OdpowiedzUsuń